Йоганес Фіхтенбауер. Католицька церква та євреї: віднаходячи коріння віри | 2019 (ВІДЕО)

Опубликовано в Слово Раввина

iogannes fihtenbauer katolicheskaya cerkov i evrei otyskivaya korni very1

Останні часи спонукають Церкву прагнути до повноти через єдність євреїв та неєвреїв, дивитися на себе, на Бога, на служіння з єврейської точки зору. Тому католицька церква розвиває діалог із месіанськими євреями, намагається не тільки зрозуміти цей феномен, але і віднайти своє єрейське коріння. Чому це тк важливо? Що і як саме робить церква у цьому напрямку?
Розповідає Йоганнес ФІХТЕНБАУЕР, диякон кардинала Крістофа Шенборна, президент ENC, співзасновник Weg der Versöhnung («Шлях до примирення») і європейський директор TJCII. 

*Екуменічна месіанська конференція "Єдність Церкви і народу Ізраїлю в Божому задумі" | Львів, 2019 (католицька громада «Живий Вогонь» при римсько-католицькій парафії св. Антонія у Львові).


ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: "Единство Церкви и народа Израиля в Божьем замысле" Репортаж с уникальной экуменической мессианской конференции во Львове (ВИДЕО)


• підпишіться на наш КАНАЛ: https://www.youtube.com/user/KievJMC
• МИ НА FACEBOOK: https://www.facebook.com/kemokiev/

Для комментирования зарегистрируйтесь через соцсети:

You have no rights to post comments©kemokiev.org – сайт Киевской еврейской мессианской общины 2000-2019. Все материалы, размещенные на kemokiev.org, являются собственностью сайта.
При использовании материалов, упоминание КЕМО и активная ссылка на страницу публикации обязательны.
Мнение редакции может не совпадать с мнением авторов.