Międzynarodowa modlitwa przeciwko antysemityzmowi i nazizmowi

Опубликовано в Modlitwy

Międzynarodowa modlitwa przeciwko antysemityzmowi i nazizmowi 20 i 21 marca 2015 roku. Pierwsza taka modlitwa odbyła się w marcu 2011 roku. Przez cztery lata w Modlitwie udział wzięli wierzący z 33 krajów.

 W Swoim Słowie Bóg wzywa by nie milczeć przed Nim, ani w dzień ani w nocy, póki On nie odnowi i póki nie uczyni Jeruzalemu sławnym na ziemi. (Izajasza 62: 6-7). Z setek fragmentów wynika, że Jeszua Ha Masziah (Jezus Chrystus) był obiecany Żydom i powróci po raz drugi, w pierwszeństwie, do nich, co oznacza, że zbawienie ludzkości, powrót w chwale Boga Jeszua jest nierozerwalnie związane z losem narodu żydowskiego (Rzymian 11:11-15) – bez masowej pokuty Żydów nie nastąpi  długo oczekiwane wielkie przebudzenie na całej ziemi i będzie powrotu Zbawiciela.

Modlitwa przeciw antysemityzmowi i nazizmowi to modlitwa skierowana do Boga, za naród żydowski i narody nieżydowskie, dla znających i nieznających Boga Izraela, za to, żeby została zerwana odwieczne zasłona kłamstw wobec Izraela i narodu żydowskiego! Jest to modlitwa za Żydów, aby mogli zobaczyć, że Jeszua Ha Masziah (Jezus Chrystus) – to obiecany im przez Boga Mesjasza (Zbawiciel) Izraela i całego świata, że Boże plany wobec Izraela się nie zmieniły – Izrael pozostaje na zawsze narodem wybranym przez Boga.

Niebezpieczeństwo ducha nazizmu i antysemityzmu polega też na tym, że pociągają za sobą poważne konsekwencje duchowe. Duchy te są zasiewają w ludziach niedowierzanie, strach, nienawiść, zło, obojętność, a nawet mogą doprowadzać kraj i narody do wojny ze sobą... A nasza modlitwa powinna być ciosem dla kłamstw wroga, wobec podziałów między narodami, wobec wątpliwości i realności skuteczności Słowa Bożego, przeciw brakowi wiary w Jego miłości, Jego ochronę.

Jak napisano w Piśmie Świętym, "Cokolwiek byście związali na ziemi, będzie związane i w niebie" (Mt 18:18). Wstawiennictwo Bożych dzieci przeciwko wszelkim planom wroga, czy to już wprowadzonych w działanie, czy tylko będących zamysłem przeciwko Izraelowi, utrudniających realizację Bożego planu w odniesieniu do wiecznego zbawienia ludzkości. To wstawiennictwo za uwolnienie błogosławieństw Bożych dla różnych narodów przez uwolnienie z twierdz antysemityzmu i nazizmu!

“Gdyż bój toczymy nie z krwią i z ciałem, lecz z nadziemskimi władzami, ze zwierzchnościami, z władcami tego świata ciemności, ze złymi duchami w okręgach niebieskich.” (List do Efezjan 6:12). Zapraszamy wszystkich wierzących, aby połączyć swe głosy w modlitwie przed "złymi duchami" – za swój naród i kraj, za zbawienie Izraela, za przywrócenie jedności i pełni Bożej w Ciele Mesjasza Jeszua (Jezusa Chrystusa)!

Oprócz uczestnictwa w Modlitwie zgody na Spotkaniach Twojego kościoła, zapraszamy do udziału w Międzykościelnej modlitwy, która odbędzie się 21 marca w Kijowie (w ramach tego projektu) - za pośrednictwem transmisji online na kanale KEMO i Bog-TV, począwszy od 16.00 (czasu kijowskiego).

Nasze kontakty:

E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. (listy otrzymane w językach rosyjskim, ukraińskim, angielskim)

WWW: kemokiev.org/nasze-sluzby/modlitwy

Facebook: Международная молитва против антисемитизма и нацизма (rus)

International Prayer Against Anti-Semitism and Nazism (eng)

Niech Pan obficie błogosławi Ciebie i Twoją Wspólnotę!

Z poważaniem, Komitet Organizacyjny modlitwy

 

Для комментирования зарегистрируйтесь через соцсети:

You have no rights to post comments©kemokiev.org – сайт Киевской еврейской мессианской общины 2000-2019. Все материалы, размещенные на kemokiev.org, являются собственностью сайта.
При использовании материалов, упоминание КЕМО и активная ссылка на страницу публикации обязательны.
Мнение редакции может не совпадать с мнением авторов.