Najważniejsza rzecz, która objawiała się podczas tego retreatu - to święta wolność! WOLNOŚĆ !!!

Опубликовано в Modlitewny Retrit

15014752190 1

Dewizą tego retreatu została ogłoszona „radość”. Ale coraz bardziej rozumiem, że najważniejsza rzecz, która objawiła się na tym retreacie - to święta wolność! To nie jest wolność dla ciała, ani wolność dla świata w nas. To jest wolność od świata i wolność ducha w każdym Bożym dziecku! I to jest święta wolność, która oddziela nas od podróbek wolności, rozkrywając w nas objawienie Bożej świętości.

Jest to taka wolność, w której odrzucamy zasłony, oddzielające nas od niebiańskiej chwały i strumienie łaski od tronu Króla wlewają się do naszego ducha. I przeobrażają naszą duszę, a nasze ciało odnawia się w tym przemienieniu. I nasze ciało uspokaja się w tej ufności, ponieważ w niej otwiera się nadzieja zmartwychwstania w chwalebnym królestwie Króla Królów.

Ale w tej wolności przychodzi też radość i następuje triumf. W tej wolności najsłabsze z Bożych dzieci zaczynają odczuwać moc, którą ujawnia Żyjący w nas, Ukrzyżowany dla nas. Zmartwychwstały, aby wszystkie Jego dzieci żyły nowym, zmartwychwstałym życiem i w niczym nie ulegały śmierci.

Dlatego na tym retreacie, duch śmierci został poważnie ugodzony w życiach wielu, zadano tyle klęsk zniewalającym siłom. Tak wiele jasności przyszło do różnych dzieci Bożych. I do tej jasności dołączyła Chanukowa łaska odnowy, - Boże życie w nas.

A wieczerza Pańska była kulminacją tej odnowy i uświęcenia, kulminacją Bożej wolności na tym retreacie.

Wiele rzeczy, które się wydarzyły i zostały przyjęte, utwierdziło się poprzez wieczerzę; wiele się pogłębi, ale pojawią się też nowe, których Ruach ha'Kodesz dokonał przez tą świętość.

Boris Grisenko, zimowy modlitewny retreat KEMO`2018

Для комментирования зарегистрируйтесь через соцсети:

You have no rights to post comments©kemokiev.org – сайт Киевской еврейской мессианской общины 2000-2019. Все материалы, размещенные на kemokiev.org, являются собственностью сайта.
При использовании материалов, упоминание КЕМО и активная ссылка на страницу публикации обязательны.
Мнение редакции может не совпадать с мнением авторов.