Rozpoczęła się rejestracja na zimowy retreat KEMO 2017 !

Опубликовано в Modlitewny Retrit

 ban600x450 1eng

Szalom Chawerim! Rozpoczęła się rejestracja na zimowy retreat KEMO! Już teraz możecie zarejestrować się na zimowy modlitewny Retreat Kijowskiej Żydowskiej Mesjańskiej Wspólnoty 2017 ! Retreat odbędzie się w dniach 3-9 stycznia 2017 w Puszczy-Wodica pod Kijowem.

To wspaniały czas i miejsce na przybliżenie się do Bożego serca, duchowego wzmocnienia i wzrostu. Oddzielcie się choćby na kilka dni od trosk i codzienności i wejdźcie na Górę Bożą razem z innym Bożymi dziećmi! Podczas Retreatu będzie też czas na ciepłe, nieformalne relacje z braćmi i siostrami z różnych krajów, wymiana doświadczeń i wspaniałe momenty uwielbienia w tańcach i pieśniach, rozważanie Słowa i tematów ważnych dla osobistej wiary i duchowego wzrostu.

Każdego, kto pragnie przybliżyć się do Boga i wzrosnąć duchowo – zapraszamy na zimowy Retreat KEMO 2017!

Jeśli podczas retreatu potrzebujecie tłumaczenia na język angielski lub inny, koniecznie zaznaczcie to w rejestracji. Wyślemy Wam szczegółowe informacje jak można zamówić usługę tłumaczenia.

Mamy nadzieję na wasze zrozumienie i chęć współpracy! Pisać możecie także w języku polskim!

PS. Rejestracja jest obowiązkowa dla wszystkich, którzy chcą wziąć udział w modlitewnym oddzieleniu, również jeśli nie planujecie korzystać z naszej bazy noclegowej.

Czekamy na was!

Informacja ogólna retreat 2017.doc

Rejestracja dla zagranicznych gości.doc

Rekomendacja pastora.doc

Для комментирования зарегистрируйтесь через соцсети:

You have no rights to post comments©kemokiev.org – сайт Киевской еврейской мессианской общины 2000-2019. Все материалы, размещенные на kemokiev.org, являются собственностью сайта.
При использовании материалов, упоминание КЕМО и активная ссылка на страницу публикации обязательны.
Мнение редакции может не совпадать с мнением авторов.