Rozpoczęła się rejestracja na letni retreat KEMO !

Опубликовано в Modlitewny Retrit

ban600x450 1eng

Szalom chawerim! Rozpoczęła się rejestracja na letni retreat KEMO! Już teraz możecie zarejestrować się na letni modlitewny Retreat Kijowskiej Żydowskiej Mesjańskiej Wspólnoty!

Retreat odbędzie się w dniach 21-26 sierpnia 2016 w Puszczy-Wodica pod Kijowem. To wspaniały czas i miejsce na odosobnienie się z Bogiem w modlitwie, uwielbieniu i czytaniu Słowa.

Oddzielcie się choćby na kilka dni od trosk i codzienności i wejdźcie na Górę Bożą razem z innym Bożymi dziećmi! Podczas Retreatu będzie też czas na ciepłe, nieformalne relacje Bożych sług z różnych denominacji, wymiana doświadczeń i wspaniałe momenty uwielbienia w tańcach i pieśniach, rozważanie Słowa i tematów ważnych dla osobistej wiary i duchowego wzrostu.

Każdego, kto pragnie przybliżyć się do Boga i wzrosnąć duchowo – zapraszamy na letni Retreat KEMO!

Mamy dużą prośbę: jeżeli wybieracie się do nas na retreat, proszę, rejestrujcie się wstępnie, albo powiadomcie nas z wyprzedzeniem o waszym przyjeździe, żebyśmy mogli przygotować dla was odpowiednią ilość słuchawek do odbioru przekładu. Jeśli planujecie uczestniczyć w szabacie 20 i/albo 27 sierpnia – prosimy, abyście nas również, koniecznie powiadomili o tym - chcemy zapewnić dla was dobrej jakości tłumaczenie. O swoim przyjeździe możecie nas powiadomić na ten adres e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Mamy nadzieję na wasze zrozumienie i chęć współpracy! Pisać możecie także w języku polskim!

PS. Rejestracja jest obowiązkowa dla wszystkich, którzy chcą wziąć udział w modlitewnym oddzieleniu. Czekamy na was!

Для комментирования зарегистрируйтесь через соцсети:

You have no rights to post comments

Комментарии  
# Małgorzata Słowik 30.07.2018 14:52
Prosze o rejestracje na letni retreat.


©kemokiev.org – сайт Киевской еврейской мессианской общины 2000-2019. Все материалы, размещенные на kemokiev.org, являются собственностью сайта.
При использовании материалов, упоминание КЕМО и активная ссылка на страницу публикации обязательны.
Мнение редакции может не совпадать с мнением авторов.