ZAPRASZAMY NA ZIMOWY RETRIT KEMO!

Опубликовано в Modlitewny Retrit

Zapraszamy do udziału w Zimowym Modlitewnym Retricie organizowany przez Kijowską Wspólnotę Żydów Mesjańskich KEMO w Kijowie! Odbędzie się on w dniach 4 - 9 stycznia 2015 w Puszczy Wodicy pod Kijowem. To świetny czas i miejsce na oddzielenie i czas z Bogiem w modlitwie, uwielbieniu i studiowaniu Słowa Bożego.

Wykorzystaj tę szansę aby oddzielić się na kilka dni od codziennych kłopotów i zmartwień. Wejdźmy do Górę Pana!

Od wszystkich uczestników wymagana jest rejestracja. Rejestracja już się rozpoczęła – trwa od 3 listopada a jej zakończenie planowane jest 20 grudnia 2014.

O modlitewnym Retricie KEMO:

Wspólnota organizuje Retrity od 2005 roku. Słowo „retreat” pochodzi z języka angielskiego i oznacza "wycofać się, być osłoniętym, udzielić się od społeczeństwa". Zwykle jest to wydarzenie organizowane w dość ustronnym miejscu, blisko natury, które pomaga odizolować się od otoczenia i miejsca stałego zaangażowania się w jednym rodzaju działalności, pomaga w poszukiwaniu Pana i Jego dróg. Jako termin wojskowy „retreat” oznacza przeniesienie i rozmieszczanie wojsk na czas zbrojenia i przygotowania do nowego ataku.

Dlatego podczas Retritu mamy zarówno samotność indywidualną jak i wspólne oddzielenie. Co do znaczenia militarnego - Retrit naprawdę stał się dla wielu uczestników miejscem otrzymania przez nich przełomów i pójścia do przodu.

Wszystkie Retrity są wyjątkowe, poświęcone tematom aktualnym dla każdego indywidualnego wyznawcy wiary i osobistej relacji z Bogiem, a także specyfice współczesnej służby Nowego Testamentu.

Niemal na każdym modlitewnym retricie mówimy o żydowskich świętach biblijnych oraz o istocie i celach służenia Izraelowi w czasach ostatecznych. Podczas retritu rozważamy i studiujemy następujące tematy:

„Co Brit Hadasha (Nowy Testament) mówi o Królestwie Bożym?” ,„Co Tanach (Stary Testament) mówi o Królestwie Bożym?”, „Zbawienie”, „Strach Boży”, ”Rola i znaczenie lokalnych kościołów”, „Przebudzenie biblijne”, „Wiara Abrahama” i inne.

W ciągu tych lat wiele znanych usługujących brał udział w naszych Retritach by nauczać i głosić. Wśród nich: Bette i Rick Strombeck, John Arnott, Rob Parker, Rick Carelli, Rosemary Klaussen, Mathew Kuruvilla, Don Finto, James Anderson, Aleksandr Epp, Sergey Shydlovskyi, Rostislav Shkinder, Michaił Panochko, mnich z zakonu Dominikanów Petr Oktaba, Siergiej Velbovets , Grygoriy Komendant, Boris Grisenko i inni.

Zdaniem KEMO, starszego rabbina Borisa Grisenki „Globalny ruch mesjanistyczny (zgodnie z proroctwem biblijnym) jest jednym z najważniejszych ruchów przywrócenia Boga w dniach ostatecznych. Retrity KEMO są jedną z platform gdzie ruch ten jest reprezentowany a rozprzestrzenia się dalej przez każdego, kto chce służyć Bogu w mocy i łasce ostatnich czasów”.

Zatem Retrity KEMO to wejście na Górę Pana przez modlitwę. Jest to czas dla spragnionych serc by miały intymną relację z Bogiem. Jest to sposób by odwrócić się od próżności i codziennych trosk. Jest to sposób by zobaczyć Jego Oblicze i otrzymać nowe objawienia Słowa Bożego. Jest to czas objawienia się mocy Ducha Świętego. Jest to mesjański sposób uwielbienia Boga. Jest to czas uwielbienia Ojca i specjalnej relacji z Nim. Jest to czas postu, modlitwy i wstawiennictwa w ​​różnych kierunkach. Jest to wspólnota wierzących z różnych miast i krajów, zgromadzeń i kościołów.

Для комментирования зарегистрируйтесь через соцсети:

You have no rights to post comments©kemokiev.org – сайт Киевской еврейской мессианской общины 2000-2019. Все материалы, размещенные на kemokiev.org, являются собственностью сайта.
При использовании материалов, упоминание КЕМО и активная ссылка на страницу публикации обязательны.
Мнение редакции может не совпадать с мнением авторов.