Nadieżda Ulianienko : „Jak przyjmować miłość i współczucie do narodu żydowskiego” ?

Опубликовано в

12375872

Życie człowieka wierzącego – to wewnętrzne zmiany.  Wewnętrzny stan Bożych dzieci, które służą Panu, wpływa bezpośrednio na to , komu i jak będą one służyć. A nasze odniesienie do Żydów wpływa na to, czy będziemy w stanie im służyć i czy oni będą przychodzić do Mesjasza za naszym pośrednictwem. Czy doniesiemy tą dobrą nowinę właśnie do tego narodu ? Czy będziemy umieli opowiedzieć o Bożej miłości właśnie tym ludziom?

Для комментирования зарегистрируйтесь через соцсети:

Najważniejsza rzecz, która objawiała się podczas tego retreatu - to święta wolność! WOLNOŚĆ !!!

Опубликовано в

15014752190 1

Dewizą tego retreatu została ogłoszona „radość”. Ale coraz bardziej rozumiem, że najważniejsza rzecz, która objawiła się na tym retreacie - to święta wolność! To nie jest wolność dla ciała, ani wolność dla świata w nas. To jest wolność od świata i wolność ducha w każdym Bożym dziecku! I to jest święta wolność, która oddziela nas od podróbek wolności, rozkrywając w nas objawienie Bożej świętości.

Для комментирования зарегистрируйтесь через соцсети:

Rozpoczęła się rejestracja na zimowy retreat KEMO 2017 !

Опубликовано в

 ban600x450 1eng

Szalom Chawerim! Rozpoczęła się rejestracja na zimowy retreat KEMO! Już teraz możecie zarejestrować się na zimowy modlitewny Retreat Kijowskiej Żydowskiej Mesjańskiej Wspólnoty 2017 ! Retreat odbędzie się w dniach 3-9 stycznia 2017 w Puszczy-Wodica pod Kijowem.

Для комментирования зарегистрируйтесь через соцсети:

Już dzisiaj możecie zarejestrować się na letni modlitewny Retrit organizowany przez Kijowską Wspólnotę Żydów Mesjańskich

Опубликовано в

DSC 0029

Już dzisiaj możecie zarejestrować się na letni modlitewny Retrit organizowany przez Kijowską Wspólnotę Żydów Mesjańskich - KEMO w Kijowie!

Для комментирования зарегистрируйтесь через соцсети:

©kemokiev.org – сайт Киевской еврейской мессианской общины 2000-2019. Все материалы, размещенные на kemokiev.org, являются собственностью сайта.
При использовании материалов, упоминание КЕМО и активная ссылка на страницу публикации обязательны.
Мнение редакции может не совпадать с мнением авторов.