WISE GUYS KREATYWNA GRUPA

Опубликовано в Młodzież

WISE GUYS – to kreatywna grupa młodzieżowa, która stara się robić wszystko co ma znaczenie  i wypełniać każdy dzień życia – optymizmem, mądrością i dobrocią.

  Żyj sensownie!  - To jest nasza dewiza, która odzwierciedla to, do czego dążymy,  co i jak robimy. Chcemy zmieniać świat wokół nas, rozpoczynając od zmian samych siebie, zgodnie z wartościami i zasadami objawionymi nam przez naszego Stwórcę.

 Nasze cele :

  • mądrze żyć w teraźniejszości i dążyć do pomyślnej przyszłości ;
  • odkrywać nowe talenty i pomysły dla dobra ludzi;
  • zmieniać świat wokół nas, zaczynając od samych siebie .

 Kluczowa zasada naszego zespołu – to szacunek dla każdej osoby jako niepowtarzalnej  jednostki. Cenimy zdanie i indywidualność  każdego. Oprócz zdrowych zasad moralnych, nie mamy sztywnych ram, do których nasi wise guys powinni się stosować.  Wszyscy jesteśmy różni i o jest super !

 Nie ważne kim i skąd jesteś: zajętym pracownikiem biurowym, młodym studentem, żądnym przygód, młodą rodziną, „znającym życie”, po prostu młodym człowiekiem…. Jeśli szukasz czegoś więcej niż tylko praca, wypłata, dom i urlop raz w roku… Jeśli czujesz, że życie może być o wiele barwniejsze, i pragniesz odkryć te barwy…  Jeśli poszukujesz zrozumienia samego siebie i życia, jesteś otwarty na nową wiedzę, znajomych, ciekawy i aktywny wypoczynek ...To znaczy, że jest nam po drodze !

Nasze pragnienie - żyć w prawdziwej wolności, aby znaleźć harmonię, równowagę, radość, przyjaźń i prawdziwą radość z każdej chwili życia. Jednym słowem - wszystko, co nadaje naszemu życiu prawdziwego  znaczenia. Aby to realizować, zbieramy się razem i organizujemy interaktywne projekty w mieście, warsztaty, imprezy charytatywne, wieczorki tematyczne i wycieczki.

Jeśli masz pomysły, albo pragnienie wyjść poza ramki przyzwyczajeń - znaczy, że to dla ciebie, dołącz do nas! Chcemy wdrażać  w życie pomysły, „które mają znaczenie” – nasze pomysły i twoje pomysły! Zrealizujmy je razem !

Для комментирования зарегистрируйтесь через соцсети:

You have no rights to post comments©kemokiev.org – сайт Киевской еврейской мессианской общины 2000-2019. Все материалы, размещенные на kemokiev.org, являются собственностью сайта.
При использовании материалов, упоминание КЕМО и активная ссылка на страницу публикации обязательны.
Мнение редакции может не совпадать с мнением авторов.