Dlaczego trzeba służyć Żydom?

Опубликовано в

Dlaczego trzeba służyć Żydom? A co najważniejsze – komu? Pytania są skomplikowane, choć odpowiedzi na nie, są proste. Każdy, kto choć raz doczytał Biblię do końca, orientuje się, że duchowe zbawienie całego świata jest mocno związane z losem narodu żydowskiego – Bożego narodu. Jesteśmy przekonani, że każdy Żyd, w jakimkolwiek kraju by nie mieszkał, potrzebuje prawdziwej rodziny. Silna i zjednoczona miszpacha to ta, która cię przyjmuje takim jakim jesteś, gdzie jedność i żydostwo – to zwyczajny, codzienny stan, niewymagający jakiś „dodatkowych” obrzędów i atrybutów. I najważniejsze, żeby ta miszpacha miała prawdziwego Ojca, który wie dokładnie jak żyć i co robić.

Dodatkowo wierzymy, że ani jeden Żyd nie zna pełni życia, pełni szalomu, nie zna swojego narodu i samego siebie, dopóki nie pozna osobiście swojego Pana. I Wspólnota jest właśnie tą – żywą i radosną, otwartą, Bożą rodziną – dla ponad 1600 osób, których serca otwarły się dla Boga Abrahama, Izaaka i Jakuba i Jego Syna – Jeshua ha’Mashijaha. I właśnie On rozpalił w ich sercach pragnienie służenia Żydom. Jakiego rodzaju jest ta służba? Czy jest ona potrzebna? Zobaczcie poniżej i sami zdecydujcie.

A my ze swojej strony życzymy Wam Szalom i Brachot!

Для комментирования зарегистрируйтесь через соцсети:

©kemokiev.org – сайт Киевской еврейской мессианской общины 2000-2019. Все материалы, размещенные на kemokiev.org, являются собственностью сайта.
При использовании материалов, упоминание КЕМО и активная ссылка на страницу публикации обязательны.
Мнение редакции может не совпадать с мнением авторов.