MEDZINÁRODÁ MODLITBA PROTI ANTISEMITIZMU A NACIZMU 2017

Опубликовано в Naša služba

anti semitizm prayer

1. a 2. apríla 2017 - cirkvi a zbory celého sveta sa zjednotia v MEDZINÁRODNEJ MODLITBE PROTI ANTISEMITIZMU A NACIZMU.

Bude to spoločný duchovný útok proti duchom zloby, nenávisti i ľahostajnosti, proti prekliatiam antisemitizma.

Božie Slovo hovorí o duchu protivostojacom hlavne proti Hebrejom (Židom), ako proti národu stvorenému Bohom s určitým poslaním. Antisemitizmus – je ovocím pôsobenia tohto ducha.

Neprejavuje sa iba ako nenávisť voči všetkému hebrejskému, ale aj ako protikresťanská lož nepriateľa nasmerovaná proti samotnému Bohu a proti Jeho plánom vzťahujúcich sa na celé ľudstvo.

Je to duchovný závoj, ktorý spôsobuje prekliatia krajinám i národom celého sveta, ničí ľudí a rozdeľuje Telo Mesiáša (Ježiša Krista).
Zjednocujeme sa proti nemu a hovoríme ‪#‎STOPantisemitizmus‬!

V SOBOTU 1. apríla 2017 sa môžete pripojiť k modlitbe vysielanej naživo, ON LINE, na kemokiev.org/tv (rus) i http://kemokiev.org/kmc-tv (angl).

Od 15:00 hod. bude vysielať televízne štúdio s hosťami – biskupmi a pastormi cirkví, MODLITBA sa začne o 16:00 hod. slovenského času.

V NEDEĽU 2. apríla 2017 vás pozývame, aby ste sa pridali k modlitbe, aby vaša modlitba zaznela vo VAŠICH CIRKVÁCH, SPOLOČENSTVÁCH, ZBOROCH, DOMÁCICH SKUPINKÁCH.

ZAMERANIE MODLITBY

Spoločne s veriacimi z rôznych krajín sveta budeme prehlasovať, že sa dnes modlíme za seba, za svoje cirkvi, za svoje mestá, za svoje krajiny:

  • Aby pevnosti duchov antisemitizmu a akéhokoľvek prejavu nacizmu v meste, v krajine PADLI, modlíme sa, aby svetlo JEŠUA MESIÁŠA (Ježiša Krista) presvietilo rozum i srdcia ľudí! Žehnáme vládam vo svojich krajinách.
  • Modíme sa za cirkvi vo svojom meste, krajine, aby prišlo jasné porozumenie o tom, akú úlohu má hebrejský (židovský) národ v Božom pláne záchrany ľudstva (Riman. 11:15)
  • Modlíme sa za obnovenie jednoty v TELE MESIÁŠA medzi hebrejskou (mesiánskymi zbormi) a nehebrejskou časťou, aby prišla Božia plnosť (Ef. 2: 14 – 16)
  • Modlíme sa za spasenie Izraela i celého hebrejského ľudu, v porozumení, že <sú milovaní Boží kvôli otcom, lebo dary a povolanie Božie sú neodvolateľné >(Rim. 11: 28-29)

Kontakt:
E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , web site: http://kemokiev.org/the-ways-we-serve/prayer (angl) i http://molitva.kemokiev.org/ (rus)
Telef.:
rusky hovoriace krajiny: +38(093)394 56 23;
anglicky hovoriace krajiny: +38(093)126 13 17

Для комментирования зарегистрируйтесь через соцсети:

You have no rights to post comments©kemokiev.org – сайт Киевской еврейской мессианской общины 2000-2019. Все материалы, размещенные на kemokiev.org, являются собственностью сайта.
При использовании материалов, упоминание КЕМО и активная ссылка на страницу публикации обязательны.
Мнение редакции может не совпадать с мнением авторов.