Служители "Хофеш"провели праздник для ребят из Кременчуцкой исправительной колонии (ФОТО)

. Опубликовано в Новости КЕМО

122573 1 2

Евангелие — это любовь проявленная в конкретных делах. Это решимость любить тех, кого любить тяжело. И у наших дорогих братьев из Тюремное служение "Хофеш" этой любви и решимости так много! Об их служении подросткам, находящимся в заключении, написали на новостном портале города:

"27 квітня 2019 року до вихованців державної установи «Кременчуцька виховна колонія» завітали представники Благодійної організації «Хофеш».

122573 2 2

Захід видався незвичним та водночас захоплюючим і повчальним. І вихованці, і гості отримали незабутні враження та масу позитивних емоцій від активно проведеного дозвілля. Розпочався вихідний день із спортивних змагань з підтягування на перекладині, віджимання від полу, стрибків, бігу, перетягування канату та футболу. Найкращі спортсмени були заохочені медалями. Разом з активним відпочинком для молоді організували і духовне оновлення та поговорили про велич і доброту Бога - Творця та красу творіння. Бесіди на духовно-моральну тематику збагатили внутрішній світ підлітків, допомогли утвердитись в житті, прагнути до досягнення успіхів і найголовніше – стати морально-здоровою особистістю. Приємною несподіванкою вихідного дня стало пригощання вихованців смачними соковитими ковбасками та весняною зеленню і овочами. Радості юнаків не було меж. Вони із задоволенням допомагали готувати страви. За спільним обіднім столом вихованці подякували гостям за незабутній, добре організований, повчальний та змістовний відпочинок.

122573 3 2

«Захід, який посіяв в душах молоді приємні спогади та щирі почуття, надав хлопцям натхнення жити з Божими заповідями, нести любов та Господнє слово в своїх серцях», - зазначив начальник колонії Олександр Сайко."

Слава Богу и благодарность служителям!

Если вы хотите помочь или присоедниться к служению - не стесняйтесь, пишите: "ХОФЕШ"

Источник: mistaua.com

122573 4 2

122573 6 2

122573 7 2

122573 8 2

Для комментирования зарегистрируйтесь через соцсети:

You have no rights to post comments©kemokiev.org – сайт Киевской еврейской мессианской общины 2000-2019. Все материалы, размещенные на kemokiev.org, являются собственностью сайта.
При использовании материалов, упоминание КЕМО и активная ссылка на страницу публикации обязательны.
Мнение редакции может не совпадать с мнением авторов.