Zapraszamy na Wiosenny Modlitewny Retrit w Kijowie!

Опубликовано в Aktualności

ban600x450 1eng

Zapraszamy na Wiosenny Modlitewny Retrit organizowany przez Kijowską Wspólnotę Żydów Mesjańskich KEMO w Kijowie! Odbędzie się on w dniach 3 -8 maja 2015 w Puszczy Wodicy pod Kijowem.

Od wszystkich uczestników wymagana jest rejestracja. Rejestracja już się rozpoczęła – trwa do 19 kwietnia!!!

Już teraz możecie zarejestrować się na wiosenny modlitweny retrit Kijowskiej Współnoty Żydów Mesjańskich! Odbywać się będzie od 3 do 8 maja 2015 roku w Puszczy Wodicy pod Kijowem. To wspaniały czas i miejsce na relecję z Bogiem w modliwtie, uwielbieniu i trwaniu w Słowie. Oddzielecie się chociaż na kilka dni od codziennych trosk i zmartwień i wejdźcie na Górę Pana wspólnie z innymi bożymi dziećmi!

Oprócz tego retrit to czas budowania przyjacielskich relacji usługujących z róznych wyznań, wymaina doświadczeniami i radosny czas spędzany na tańcu i śpiewaniu, studowaniu Słowa i waznych tematów dotyczących osobistej wiary i wzrostu dochowego.

Wszystkch, którzy pragnął przybiżyć się do Boga i wzrastać duchowo – zapraszamy na wiosenny retrit KEMO!

Rejestracja trwa do 19 kwietnia i jest obowiązkowa dla tych, którzy chcą zatrzymać się u nas na czas oddzielenia.

Czekamy na was!

Для комментирования зарегистрируйтесь через соцсети:

You have no rights to post comments©kemokiev.org – сайт Киевской еврейской мессианской общины 2000-2019. Все материалы, размещенные на kemokiev.org, являются собственностью сайта.
При использовании материалов, упоминание КЕМО и активная ссылка на страницу публикации обязательны.
Мнение редакции может не совпадать с мнением авторов.