MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA MODLITEWNA All EUROPEAN CONVOCATION KIJÓW ODBĘDZIE SIĘ ONLINE 1 -2 MAJA!

Опубликовано в

1200 350 сайт2

W dniach 1-2 maja 2020 r., Po raz pierwszy na Ukrainie, odbędzie się Międzynarodowa Konferencja Modlitewna All EUROPEAN CONVOCATION w formie transmisji online. Widzimy, że w tym czasie izolacji, lęku i niepewności o przyszłość, bardziej niż kiedykolwiek, ważne jest pokrzepienie i inspiracja słowem i modlitwą. Dlatego postanowiliśmy nie odwoływać konferencji, ale przeprowadzić ją online. Wierzymy, że tysiące wierzących zjednoczą się przed obliczem Wszechmogącego Boga, aby stanąć w wyłomie za naród Izraela i swoje narody, przygotowując drogę dla Króla Chwały!

Для комментирования зарегистрируйтесь через соцсети:

8 kwietnia modlitwa jedności „SIŁA PRZEBUDZENIA” (Warszawa)

Опубликовано в

ban 3

Przedstawicie różnych kościołów i denominacji z 7 krajów, spotkają się w jednym miejscu, aby wspólnie pomodlić się w jedności o duchowe przebudzenie w Polsce i o uwolnienie od duchowych więzów i zburzenie twierdz, które wstrzymują przebudzenie.

Для комментирования зарегистрируйтесь через соцсети:

Borys Grisenko weźmie udział w międzywyznaniowej modlitwie jedności "Siła przebudzenia" w Warszawie (LIVE)

Опубликовано в

ban 3

Już jutro 08.04 w Warszawie - odbędzie się wyjątkowa modlitwa jedności "SIŁA PRZEBUDZENIA". Będzie to zakończenie wielkiego modlitewnego tour po Polsce.

Для комментирования зарегистрируйтесь через соцсети:

W Kiszyniowie omawiano pochodzenie i odnowienie ruchu mesjanistycznego

Опубликовано в

kishinev 130 056

Prawie 130 lat temu, 24 grudnia 1884 roku w Kiszyniowie zarejestrowano „Zgromadzenie Izraelitów Nowego Testamentu”. Właśnie ten historyczny fakt wykorzystano jako hasło konferencji, która odbyła się w dniach 14-16 listopada w stolicy Mołdawii.

Для комментирования зарегистрируйтесь через соцсети:

©kemokiev.org – сайт Киевской еврейской мессианской общины 2000-2019. Все материалы, размещенные на kemokiev.org, являются собственностью сайта.
При использовании материалов, упоминание КЕМО и активная ссылка на страницу публикации обязательны.
Мнение редакции может не совпадать с мнением авторов.